y
Stylowa

Trychologia

Stylowa

Trychologia

Oferujemy kompleksowe i profesjonalne badania skóry głowy

Analizujemy stan skóry głowy, cebulek włosów, schorzeń związanych ze skórą głowy. Przy pomocy kamery trychoskopowej jesteśmy w stanie ustalić przyczyny  oraz rodzaj wypadania włosów.

Możemy pomóc wyeliminować keratoze czyli łupież, łuszczyce, łojotokowe zapalenie skóry oraz inne schorzenia.

Trychologia

Oceniamy

Oceniamy stan skóry głowy, cebulkę i łodygę włosa. Posiadamy zaawansowane urządzenia do interpretacji obrazu trichoskopowego. Dzięki zastosowaniu odpowiednich świateł dokonamy analizy kapilaroskopi - ocenimy złuszczenie okołomieszkowe oraz sprawdzimy jak wygląda Twoja łodyga.

i

Łysienie telogenowe

Covid-19, choroby, stres, po porodowe

i

Łysienie androgenowe

dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn

i

Keratozy

łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry głowy, łupież

Trychologia

Wykonamy

Oczyszczanie wodorowe, intuzje tlenową, mezoterapie tlenową, bi-polar, ultradźwięki, ledy

i

Alcantara

Hiszpańska, profesjonalna linia dermokosmetyków trychologicznych na popularne schorzenia skóry głowy i włosów, preparaty dla kobiet i mężczyzn do codziennego stosowania w domu.

i

Mediceuticals

Amerykańska firma, która dedykowana jest do terapii trychologicznych jak i rekonstrukcji łodygi włosa, rekomendowane zarówno dla kobiet i mężczyzn.

i

Trichopartner

Dostawca najlepszych rozwiązań trychologicznych na każde schorzenie skóry głowy w Polsce.

Trychologia

Kamera TS

Trichoskop do analizy skóry głowy i włosów jest to urządzenie, rekomendowane przez International Assosiation of Trichologists, koreańskiego producenta KC Technology, który dostarcza wyspecjalizowane urządzenia optyczne przeznaczone do endoskopii, trychologii oraz medycyny. Kamera posiada matrycę CCD, bazę dezynfekującą oraz zestaw obiektywów dzięki czemu analiza może być zawsze przeprowadzona dokładnie i bezpiecznie.

Trychologia

Hair Polarizer

Urządzenie pozwalające na analizę stopnia odżywienia łodygi włosa oraz korzenia. Dzięki Hair Polarizer możemy przeanalizować kształt oraz stopień odżywienia korzenia i łodygi włosa co ułatwi nam określenie poziomu zniszczenia włosów.

Trychologia

Tricho Therapy Expert

Tricho Therapy Expert to multifunkcyjne urządzenie posiadające technologie niezbędne do wykonywania specjalistycznych zabiegów w każdym profesjonalnym gabinecie trychologicznym. Urządzenie wyposażone jest w system PDT (Photodynamic Therapy), oczyszczanie wodorowe (hydrabrazja), infuzję tlenową (Spray Oxygen Treatment), ultradźwięki (Ultrasound), mezoterapię skoncentrowanym tlenem (Inject Oxygen), peeling kawitacyjny i sonoforezę, mikrodermabrazję, dwubiegunową radiofrekwencję (Bipolar RF). Parametry urządzenia zostały opracowane w oparciu o protokoły zabiegowe przeznaczone do owłosionej skóry głowy.

i

Hydrabrazja

Oczyszczanie wodorowe to zabieg polegający na dostarczeniu cząsteczek aktywnego wodoru do skóry, którego zadaniem jest jej oczyszczenie na poziomie komórkowym. Wodór pozyskiwany jest z wody, emitowanej pod ciśnieniem. Wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, dlatego też ma zdolność przenikania w głębokie warstwy skóry, eliminując wolne rodniki, które są częstą przyczyną stresu oksydacyjnego w mieszku włosowym.

i

Spray Oxygen Treatment

Infuzja tlenowa polega na równoczesnym wtłaczaniu w skórę głowy wysoko sprężonego tlenu cząsteczkowego oraz składników aktywnych, które są przemycane w głąb skóry głowy, dzięki zastosowaniu wysokiego ciśnienia. Zabieg polecany jest osobom cierpiącym na wypadanie włosów z przyczyny chronicznego stresu i osłabionym mikrokrążeniem krwi w skórze głowy.

i

Ultrasound

Absorpcja fal ultradźwiękowych poprzez naskórek i skórę jest przekształcana w energię cieplną. Temperatura tkanek wzrasta od 0,5 do 1 stopnia Celsjusza, co wzmaga przepływ limfy i cyrkulację krwi w kapilarach naczyń włosowatych. Wzmożone mikrokrążenie pomaga transport składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania komórek oraz wzmacnia dotlenienie i dożywienie komórek.

i

Photodynamic Therapy

System PDT emituje światło widzialne z zakresu od 400 nm do 780 nm. Emisja wiązki światła widzialnego kierowana na powierzchnię skóry dostarcza energii komórkom w postaci promieniowania widzialnego, modulującego procesy metaboliczne zachodzące w komórkach.

i

Inject Oxygen

Mezoterapia skoncentrowanym tlenem ma wpływ na zmniejszenie reaktywności pracy gruczołów łojowych oraz redukcję kolonii bakterii beztlenowych, może być wykorzystana do redukcji keratynizacji naskórkowej. Zabieg zapewni nam skuteczne i bezinwazyjne usuwanie zrogowaciałych zmian naskórkowych występujących w różnych dermatozach skóry głowy.

i

Bipolar RF

Emisja energii RF (Radiofrekwencyjna) poprzez zmianę ładunków elektrycznych skóry poddawanej zabiegowi. Podczas ruchu elektronów przekazywane są impulsy na poziomie komórkowym, które wywołuje zmiany histologiczne i immunohistochemiczne komórek skóry. Radiofrekwencja poprzez ruch elektronów wywołuje efekt ciepła co zwiększa mikrokrążenie krwi i limfy zapewniając większe wchłanianie składników aktywnych do brodawki włosowej.