y
Stylowe

Koloryzacja

Kolor

Pomysł na

koloryzacja włosów czyli zabawa kolorem

Świetnie zrobione włosy dodają nam pewności siebie, kobiecości i seksapilu. Włosy to jeden z największych atutów kobiety. Korzystaj więc z każdej okazji, by poprawić ich stan i wygląd tak aby zawsze były zdrowe i piękne.

Nasi styliści pomogą przywrócić twoim włosom blask oraz nadać im kolor jaki tylko zapragniesz.

Styl
Elumen • Flesze

Koloryzacja

Możliwości zmiany koloru wydają się nieograniczone i z biegiem czasu coraz bardziej bezpieczne dla zdrowia. Techniki farbowania to dziś przed wszystkim zabawa kolorem, od naśladowania natury przez słoneczne refleksy po tęczowe włosy w niesamowitych kolorach. Mnogość technik farbowania sprawia, że nasi fryzjerzy umożliwią wam kierowanie się własną urodą i tym, co najlepiej pasuje do was samych by wyglądać świetnie.

i

Air touch

Dzięki zastosowaniu suszarki do włosów, która wydmuchuje krótkie i cienkie włosy uzyskuje się efekt naturalnego i niewidocznego przejścia między kolorami.

i

Refleksy

Delikatne i subtelne wybranie kilku przypadkowych pasm we włosach i rozjaśnienie ich o jeden, bądź dwa tony.

i

Ombre

Koloryzacja polegająca na rozjaśnieniu końców włosów o kilka tonów z pozostawieniem ciemniejszych włosów przy skórze głowy.

i

Sombre

Delikatniejsza wersja ombre. Rozjaśnienie końcówek włosów zaledwie o jeden lub dwa tony.

i

Baleyage

Koloryzacja włosów polegająca na rozjaśnianiu części pasemek włosów na kilka różnych odcieni zbliżonych do koloru bazowego.

i

Flamboyage

Delikatniejsze wersja klasycznego baleyage mająca na celu uzyskanie efektu naturalnego oraz wielowymiarowego błyszczenia.

i

Babylights

Bardzo delikatne, naturalne rozjaśnienie włosów uzyskane dzięki koloryzacji cienkich pasemek subtelnymi odcieniami koloru bazowego.

i

Splashlight

Rozjaśnienie i rozświetlenie środkowej części włosów, przy czym włosy u nasady i końce pozostają w tym samym ciemnym odcieniu.